-AGROTURYSTYKA "CHATA W LESIE" W KĘSZYCACH

Na tą wyjątkową ekoturystyczną bazę funkcjonującą w zgodzie z naturą w samym sercu Borów Stobrawskich składają się dwa domy leżące przy lesie: jeden należący do właścicieli, a drugi tzw. „Leśny Domek” dla gości. W domku dla gości znajdziemy 7 miejsc noclegowych w dwóch sypialniach. Domek jest podzielony na dwie części: Pracownię, gdzie mieści się studio z podwójnym łóżkiem i antresolą z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz Bocianówkę, czyli sypialnię na poddaszu z podwójnym łóżkiem i dodatkową sofą. Obiekt posiada łazienkę z prysznicem oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny, wyposażony w płytę kuchenną, czajnik elektryczny, ekspres do kawy i lodówkę z zamrażarką. Przed domkiem znajdziemy drewniany stół.
W tej nietypowej, leśnej scenerii można przede wszystkim odpocząć, ale także zorganizować okolicznościowe imprezy plenerowe typu garden party: urodziny, jubileusze, przyjęcia weselne czy komunijne. Jest tu grill i miejsce na ognisko, są miejsca na namioty i przyczepy campingowe. Teren jest ogrodzony i bezpieczny, z dużym wielofunkcyjnym plac zabaw dla dzieci, koszem i boiskiem do siatkówki na trawie, oczkiem wodnym, ścieżką motoryczno-sensoryczną do masowania stóp i sauną w stodole.
W okolicy można zobaczyć ogród botaniczny i zabytkową śluzę. Można także umówić się na spływ kajakowy rzeką Budkowiczanką. 

www.chatawlesie/pokonkursowe-plony/

Gospodarze tego miejsca zapraszają wszystkich, którzy pragną wypoczywać na łonie natury, kochają przyrodę i sielskie klimaty. Gospodarstwo posiada certyfikat dla obiektów noclegowych, które realizują ekoturystyczne oferty pod hasłem: "Blisko Natury" przyznany przez Instytut na rzecz Ekorozwoju i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Hasło polecane gościom brzmi: „Posłuchaj ciszy Borów Stobrawskich”.