EVENT HOSTEL

EVENT HOSTEL

Event Hostel to nowoczesny, bezobsługowy obiekt noclegowy usytuowany w samym centrum Opola, 100 m od Ratusza. Na dwóch piętrach znajdują się po trzy pokoje oraz po jednej łazience – w sumie 25 miejsc noclegowych. Pokoje na drugim piętrze są klimatyzowane. Każdy pokój nawiązuje do innych wydarzeń odbywających się w Opolu. Te pokoje to ART ROOM, FAIR ROOM, ACTIVE ROOM, MOTO ROOM, FUN-LAB ROOM i MUSIC ROOM. Dodatkowo każdy z nich przyozdobiony jest wyjątkowym i unikalnym muralem. Mocny zasięg darmowego WI-FI dociera w każde miejsce hostelu.

Bezobsługowości nie należy kojarzyć z całkowitym brakiem „żywej” obsługi – wnętrze hostelu jest codziennie sprzątane przez wykwalifikowany personel. Nad bezpieczeństwem Gości całodobowo czuwa zainstalowany system monitoringu. Resztą odbywa się zdalnie.

Hostel posiada na wyposażeniu Maszyny Arcade do gier z lat ’80 i ’90, pozwalające na małą “podróż w czasie” na automatach z 330 grami, a także maszynę do rozmieniania banknotów na drobne. Stawia na kreatywność swoich Gości oddając im do dyspozycji ściany tablicowe do pisania i malowania, przy których można zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Ciekawostką są nuty na pięcioliniach umieszczone w kwietnikach przy oknach hostelu z hejnałem Opola.

W lutym 2017 r. Hostel otrzymał wyróżnienie w postaci certyfikatu przyznanego przez Opolską Regionalną Organizację Turystyczną za Innowacyjne i atrakcyjne miejsce noclegowe dla turysty.


Source URL: https://www.visitopolskie.pl/strona/planuj/1673-event-hostel