-PAŁAC PAWŁOWICE*** W PAWŁOWICACH

Pałac Pawłowice Fot. Zofia Gnat "Niebieskie Migdały"

Pałac Pawłowice to trzygwiazdkowy hotel mieszczący się w XIX-wiecznym pałacu w Pawłowicach. Obiekt położony jest około 60 km od Opola oraz 4 km od Gorzowa Śląskiego. Wnętrze pałacu jest stylowe, urządzone w klasycznym stylu. Do dyspozycji gości są pokoje jedno- lub dwuosobowe oraz domek z aneksem kuchennym, przyjazny dla osób z niepełnosprawnościami (38 jednostek mieszkalnych, 90 miejsc noclegowych). Pokoje wyposażone są w telewizor, łazienkę oraz bezpłatny dostęp do Internetu. W cenę wliczone jest śniadanie. Restauracja z tarasem specjalizuje się w daniach kuchni polskiej.

Pałac dysponuje trzema salami pałacowymi oraz salą restauracyjną na 190 osób. Pałac zajmuje się organizacją przyjęć okolicznościowych, takich jak: wesela, śluby, jubileusze, komunie, urodziny oraz imprez biznesowych, plenerowych, szkoleń, konferencji, bali.

Pałac posiada własną winnicę, z możliwością zwiedzania oraz przeprowadzenia degustacji. Główną atrakcją obiektu jest siłownia oraz strefa Spa, gdzie znajdziemy: kącik saun, saunę fińską, dwie wanny jacuzzi, grotę solną oraz solarium. Pałac posiada również salę do gry w bilard oraz bezpłatny parking.


Source URL: https://www.visitopolskie.pl/strona/planuj/1179-palac-pawlowice-w-pawlowicach