ZAMKOWY MŁYN

Zamkowy Młyn w Krapkowicach to niezwykła restauracja, która wraz z klimatycznym hotelem o tej samej nazwie powstała w murach starego młyna z XVIII wieku.
W jego oryginalnych i stylowych wnętrzach na pięciu kondygnacjach usytuowano: kawiarnię, restaurację na 80 osób, dwupoziomową salę weselno-bankietową na 150 osób, salę konferencyjną na 80 osób oraz przypominającą swym charakterem i wystrojem lata dwudzieste ubiegłego wieku – salę bilardową.
W karcie znaleźć tu można zarówno dania typowej kuchni Śląska Opolskiego – gdzie króluje opolska rolada wołowa z najwyższej jakości mięsa od lokalnego dostawcy oraz kuchni BBQ & Grill w najlepszym wydaniu.
Restauracja ogromny nacisk stawia na obecność w menu lokalnych produktów. Stąd znaleźć tu można m.in. sery z Obrowca, pstrąga z Poliwody, karpia z Krzywej Góry, lody mistrzowskie Szypuła, lokalne rzemieślnicze piwo, nalewki a nawet mocniejsze, rzemieślnicze alkohole.
Z okien „Zamkowego Młyna” rozpościera się niezapomniany widok na rozwidlenie Osobłogi i Młynówki oraz położoną w ich delcie wysepkę, na której znalazło schronienie stadko kóz. Doskonałe położenie (ok.10 min. od zjazdu z autostrady A-4 na Krapkowice – Gogolin) stanowi dodatkowy atut „Zamkowego Młyna”, który zapewnia gościom doskonały wypoczynek oraz miłą, rodzinną atmosferę.
Restauracja dysponuje również drewnianym tarasem oraz dwoma ogródkami letnimi. Goście uwielbiają te miejsca – pachnące jedzeniem, z niepowtarzalnym klimatem, muzyką w tle i wspaniałą obsługą.

Wirtualny spacer 
 

W drugim skrzydle „Zamkowego Młyna” znajduje się, wyposażona w windy, część hotelowa, która dysponuje 25 jedno i dwuosobowymi pokojami oraz apartamentami Szefa i VIP.