RESTAURACJA ZAMKU MOSZNA

RESTAURACJA ZAMKU MOSZNA - fot. Zofia Gnat Niebieskie Migdały

Zamkowa restauracja, serwująca specjalności regionalnej kuchni śląskiej i opolskiej, a także europejskiej, mieści się we wspaniałych wnętrzach Zamku w Mosznej nazywanego „śląskim Disneylandem”, gdyż swym wyglądem przypomina siedzibę Królewny Śnieżki znaną z dziecięcych bajek.
Przepięknie podane specjały szefa kuchni oraz stylowe wnętrza zabiorą gości odwiedzających restaurację w magiczną podróż pełną smaku i nowych odkryć. Wnętrze restauracji przylega do oranżerii pełnej egzotycznych roślin.
Sala kominkowa stanowi miejsce biesiad, a klimatyczna kawiarnia sąsiaduje z tarasem, gdzie można wypić kawę w doborowym towarzystwie grzejących się w słońcu kamiennych lwów.
W menu restauracji znajdują się specjały regionalnej kuchni śląskiej i opolskiej, a także dania kuchni europejskiej. Hrabiowskie menu z zamkowej restauracji można także zamawiać na wynos.
Restauracja posiada bardzo bogatą ofertę kulinarną oraz organizuje różnego rodzaju imprezy i wydarzenia okolicznościowe, podczas których można skomponować idealną ucztę w niezapomnianej baśniowej scenerii Zamku.
Goście restauracji mogą także umówić się na zwiedzanie Zamku, podczas którego poznają jego historię oraz odkryją piękno jego wnętrz. Ponadto, istnieje możliwość zarezerwowania noclegów w hotelowej części Zamku.
Noclegi w zamkowych komnatach, gdzie niektóre apartamenty mają powierzchnię nawet do 150 m², są z pewnością nie lada przeżyciem.
 


Source URL: https://www.visitopolskie.pl/strona/planuj/1054-restauracja-zamku-moszna