SZARA WILLA

Położony w centrum Opola hotel Szara Willa posiada restaurację oferującą elegancki wystrój i niepowtarzalny klimat. Restauracja jest idealnym miejscem do spotkań towarzyskich i firmowych (konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych), obiadów z rodziną oraz romantycznych kolacji przy blasku świec.
Atmosfera Szarej Willi tchnie dobrą energią. Eleganckie, klasycznie urządzone wnętrza nawiązują do stylu kolonialnego. Posiłki w takim otoczeniu to przyjemność zarówno dla oczu, jak i podniebienia. Restauracja gwarantuje doznania smakowe dopasowane do każdego gustu oraz wysoką jakość obsługi.
Kuchnia serwuje zarówno tradycyjne dania kuchni śląskiej, polskiej jak i europejskiej (w tym dania wegetariańskie), a bar zapewnia bogaty wybór win i alkoholi.
Specjalnością kuchni śląskiej są m.in. szałot śląski – ziemniaczana sałatka z wędzonym boczkiem i kiszonym ogórkiem, wodzionka i kaczka z żurawiną.
Kosmopolityczny charakter Szarej Willi i położenie w samym centrum Opola zapewniające łatwe dotarcie do najciekawszych atrakcji w okolicy przyciągają gości z całego świata.
W obiekcie – poza restauracją – czeka na nich przyjazny rodzinom hotel, idealnie nadający się także do pobytów służbowych i turystycznych oraz nowoczesna kręgielnia z dobrze zaopatrzonym barem.