OPOLANKA

Restauracja Opolanka to miejsce stworzone z pasji i chęci dzielenia się dobrą energią. Ta wyjątkowa przestrzeń dla ważnych chwil w życiu osobistym i zawodowym odwiedzających ją gości znajduje się w Opolu, w miejscu znanych w całej Polsce Zakładów Przemysłu Dziewiarskiego o tej samej nazwie.
Restauracja jest miejscem przeznaczonym dla wszystkich, którzy chcą spróbować tradycyjnej kuchni w nowoczesnym wydaniu, łączącej smaki kuchni staropolskiej, śląskiej, włoskiej i francuskiej. Dysponuje własną wędzarnią, w której przygotowuje własne wędliny i wędzonki spełniające najwyższe oczekiwania swoich klientów, zarówno pod względem zdrowotnym, jakościowym, jak i walorów smakowych.
W bogatym Menu restauracji każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. Na stołach Opolanki królują potrawy znane z tradycyjnej domowej kuchni. Opolska rolada wołowa, modra kapusta i kluski śląskie to klasyka, ale przygotowana i podana w stylowym wnętrzu Restauracji Opolanka smakuje inaczej.
W restauracji można zorganizować każdą imprezę okolicznościową (nawet do 200 osób), a także skorzystać z profesjonalnej usługi cateringowej.
Restauracja dysponuje dwiema klimatyzowanymi salami: małą doskonałą na uroczystości do 30 osób i dużą salą bankietową. Istnieje również możliwość zorganizowania różnych uroczystości w letnim ogródku restauracji. Obsługa zadba za stworzenie niepowtarzalnej, uroczystej atmosfery każdego przyjęcia i zapewni komfort swoim gościom.
Restauracja Opolanka oferuje najwyższą jakość dań ze świeżych i lokalnych produktów. Szef Kuchni może przygotować dla gości tradycyjne, polskie menu lub opracować listę dań zgodnie z wytycznymi gości.

 

Przy Restauracji znajduje się Hotel Opolanka oferujący swoim gościom przestronne i nowocześnie urządzone pokoje w przystępnych cenach.