BISTRO FINEZJA

BISTRO FINEZJA - fot. Zofia Gnat Niebieskie Migdały

Bistro Finezja to lokal, którego ideą są regionalne smaki i lokalne produkty, a także gotowanie w oparciu o tradycję w nowoczesnym wydaniu.

Restauracja należąca do sieci “Dziedzictwo Kulinarne Opolskie” posiada w swojej bogatej ofercie m.in. faworki z karpia niemodlińskiego, schabowego z zasmażona kapustą i tłuczonymi ziemniakami, roladę śląską z boczkiem z warzywami i kluskami, burgery ze 100% wołowiny, bez ulepszaczy, z bułką maślaną własnego wypieku i sosem własnej produkcji, zdrowe frytki z batatów i wiele innych. Wszystkie te specjalności przygotowywane są na bieżąco ze świeżych lokalnych produktów.

Ponadto, lokal serwuje kraftowe piwa z czterech lokalnych browarów, tj.: Browar w Cieniu, Browar Książęcy Nysa, Browar Racibórz, Namysłów. Ponadto w swojej ofercie ma bogaty wybór naleśników, wyśmienite desery, które skuszą każdego.

Lokal jest przyjazny dzieciom, posiada darmowe Wi-Fi, przytulne wnętrza, klimatyzację, relaksujący ogródek oraz darmowe miejsca parkingowe. Do restauracji można wprowadzać zwierzęta. Bistro Finezja świadczy usługi dostawy oraz umożliwia odbiór dań na wynos. Oferuje także możliwość zamówienia profesjonalnego serwisu cateringowego oraz zorganizowania prywatnych uroczystości w restauracji.


Source URL: https://www.visitopolskie.pl/strona/planuj/1036-bistro-finezja