RESTAURACJA BAJKA

RESTAURACJA BAJKA - fot. Zofia Gnat Niebieskie Migdały

Restauracja Bajka urządzona w gustownym góralsko – alpejskim stylu jest idealnym miejscem do miłego spędzenia czasu, a kulinarne przysmaki tradycyjnej polskiej kuchni oraz kuchni ekologicznej przyrządzane z najwyższej jakości produktów, zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta. Lokal dba o wysoki standard oferowanych usług, konkurencyjne ceny oraz miłą i fachową obsługę, która sprawia, że chce się tu wrócić.

Restauracja powstała z marzeń o doskonałej kuchni serwowanej z sercem, o odkrywaniu na nowo kulinarnych tradycji Polski i regionu oraz o kuchni ekologicznej, tworzonej z dbałością o najmniejszy detal.

Restauracja poszukując źródeł smaku, czerpiąc ze skarbnicy natury, odkrywając inspiracje w najbliższej okolicy stworzyła kuchnię typu slow: promującą smaki regionu i tworząc dania tylko z najlepszych składników. Część z nich pozyskiwana jest z własnego ogrodu, w którym uprawiane są warzywa, aromatyczne zioła oraz owoce: porzeczki, śliwki, truskawki, poziomki, agrest. To one dodają świeżości wyjątkowym kompozycjom smakowym.

Restauracja organizuje różne uroczystości i imprezy. Jej ogromnym atutem jest Zatoka Bajka, pełna atrakcji dla dużych i małych. Zorganizowanie tu ważnego wydarzenia lub przyjęcia gwarantuje, że będzie ono jak z Bajki!

Wyjątkowe chwile potrzebują wyjątkowej przestrzeni, dlatego oprócz wspaniałej restauracji Bajka Hotel & Resort przygotowuje atrakcje dla najmłodszych i animacje.
Zapewnia także swoim gościom dostęp do Bajkowej Zatoki z plażą, kąpieliskiem, placem zabaw i przepięknym zielonym otoczeniem.

Wraz z restauracją, w zaciszu opolskich lasów znajduje się także Butikowy Hotel Bajka – wyjątkowy obiekt zaprojektowany w stylu góralskim w nowoczesnej odsłonie, z magicznym klimatem i stylowymi pokojami.


Source URL: https://www.visitopolskie.pl/strona/planuj/1035-restauracja-bajka