STUDIO KIDS NYSA

STUDIO KIDS

Sal zabaw jest wiele, ale STUDIO KIDS to miejsce magiczne i bajeczne, w którym realizują się nie tylko dziecięce marzenia! W STUDIO KIDS wszystko jest możliwe! Można stać się Gwiazdą, Sportowcem, Kierowcą Formuły 1, Strażakiem czy nawet Księżniczką :) Wraz z rodzicami pokonać NINJA Park, bawić się w podchody w Zagadkowym Labiryncie Drimsów, zbudować największe budowle świata, pojeździć na kucyku czy zjechać z Super Ślizgu! 

STUDIO KIDS pozwala spędzić nie tylko aktywnie czas, ale również świętować urodziny czy zaprosić grupę przedszkolną na fantastyczną zabawę! Poskakać na trampolinach, a nawet zagrać w kręgle :) Zmierzyć się w strzelaniu z łuku, stoczyć pojedynek w tenisa stołowego, pościgać się na symulatorach, stworzyć swojego SuperGlutka SLIME’a, spotkać postaci bajkowe, pomalować buźkę czy spróbować swoich sił na ściankach wspinaczkowych FUN Climb! Na dzieci i rodziców czeka ponad 50 atrakcji w różnych strefach.

Jest to najbardziej energiczne i największe w okolicy miejsce rodzinnej zabawy! STUDIO KIDS to nowoczesne Rodzinne Centrum Rozrywki, które daje dzieciom możliwość przeżycia niezapomnianej przygody! Które rozwija kreatywność i wyobraźnię, ćwiczy równowagę i koordynację, uczy precyzji i orientacji przestrzennej! Które dostarcza sporej dawki aktywności i zdrowo spożytkowanej energii! Beztroska, aktywna i bezpieczna zabawa w każdą pogodę i to przez cały rok! Wizyta w STUDIO KIDS to swobodna, beztroska i bezpieczna zabawa dla całej Rodziny!

Bawimy się codziennie!

Poniedziałek – sobota: 11-19,

a w niedzielę i święta: 12-19


Source URL: https://www.visitopolskie.pl/strona/odkrywaj/1681-studio-kids-nysa