PAPUGARNIA OPOLE

PAPUGARNIA OPOLE

Papugarnia w Opolu to jedna z najnowszych atrakcji miasta. To niezwykłe, przenoszące do egzotycznego świata barwnych papug miejsce działa od 2020 roku. 
Tu kilkadziesiąt papug fruwa swobodnie po całym wnętrzu, prawie każda papuga jest inna. Papugi są przeróżnych rozmiarów, mają rozmaite ubarwienie i oczywiście swoje imiona. Żyją w zgodzie, są oswojone, chętnie siadają na dłoni czy ramieniu. Z założenia oczywiście są bardzo ciekawskie, więc przed wejściem lepiej ściągnąć wszystko co cenne, kolczyki, spinki itp. Na miejscu można kupić kubeczek z pokarmem dla papug. Można tu zamówić wejście na wyłączność dla grup zorganizowanych, można także zorganizować niezapomniane urodziny,  podczas których sporo można się dowiedzieć o tych pięknych i kolorowych ptakach. 
Niedawno w Papugarni pojawili się także nowi mieszkańcy, Lemury: Julian i Halinka. Można je odwiedzać w max. 4 osobowej grupie, pobawić się z nimi i porobić zdjęcia. Ta niezwykła atrakcja przyciąga wielu chętnych!

Papugarnia Opole w 2021 r. w Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego 2021 otrzymała Certyfikat Specjalny OROT.


Source URL: https://www.visitopolskie.pl/strona/odkrywaj/1018-papugarnia-opole