Dni Ozimka 2014 - II Wojewódzkie święto pstrąga21 Juin 2014 - 22 Juin 2014

Serdecznie zapraszamy na DNI OZIMKA 2014 – II WOJEWÓDZKIE ŚWIĘTO PSTRĄGA, które odbędą się w dniach 21-22 czerwca 2014 r. na Wyspie Rehdanz’a w Ozimku przy ul. Kolejowej. W programie imprezy przygotowano liczne atrakcje. Szykują się naprawdę huczne dni miasta.

Już w sobotę 21 czerwca pokaz kulinarny oraz Konkurs Kulinarny w ramach II Wojewódzkiego Święta -"Pstrąg w ozimskich odsłonach”. Lokalna Grupa Rybacka „Opolszczyzna” oraz Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Opolu przygotowali promocję rybactwa i wędkarstwa oraz„opolskiego pstrąga” (animacje dla dzieci, gry, konkursy).

Ponadto program artystyczny w wykonaniu zespołów oraz sekcji działających przy Domu Kultury w Ozimku min. znane w całej Polsce Ozimskie Mażoretki – wielokrotnie nagradzane w prestiżowych przeglądach i konkursach, są to: DIAMENT, GAMA, MINI GAMA, KROPELKI, MAŁE KROPELKI.  Ponadto w programie artystycznym zaprezentują się inne grupy taneczne takie jak: zespół ZAFIRA, – czyli taniec orientalny na najwyższym poziomie, zespoły tanecznePOWER STARS i GWIAZDECZKI, MINI GWIAZDECZKI, SUPER MUM’S. Będzie można posłuchać solistów, wielokrotnych laureatów konkursów i festiwali zrzeszonych w Studio Piosenki „NONET”, którego instruktorem jest pani Anna Sitarz.

Sobota odbędzie się w klimacie rockowym. Wystąpi zespół z miasta partnerskiego Rymarzowa „KEY FEATURES” oraz zespół gospodarzy, nasz ozimski „LECTER”, absolutnym mega hitem jest gwiazda wieczoru ZESPÓŁ KULT z Kazikiem Staszewskim. KULT to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już od 30 lat i jest marką doskonale znaną również za granicą.

Na zakończenie zabawa taneczna z DJ WASYLEM

Pierwszy dzień poprowadzi znany i zaprzyjaźniony z ozimską publicznością prezenter- Mariusz Jarzombek, który również gościł w Ozimku w latach poprzednich

Będzie się działo!!!

niedzielę tj. 22 czerwca imprezę rozpoczną gry i zabawy dla najmłodszych, po których tancerze Klubu Miłośników Tańca Towarzyskiego „ALVARO” zaprezentują swój dorobek artystyczny.

O 16:50 czeka nas koncert Ozimskiej Orkiestry Dętej pod batutą znanego animatora kultury naszej gminy Zygmunta Antosika oraz wokalistów Studia Piosenki „NONET” działających przy Domu Kultury w Ozimku.  Podczas przerwy technicznej przedstawiciele Bunker Paintball Krasiejów zaprezentują sprzęt oraz przedstawią walory naszego pola w Krasiejowie, które jest jednym z najlepszych w Polsce. Artystycznym wydarzeniem będzie koncert Zespołu Estradowego działającego przy Domu Kultury a pracującego pod kierownictwem artystycznym Tomasza Abrahamczyka.

O 19:00 będziemy wspólnie świętować wielki sukces - awans KS Małapanew Ozimek do III ligi. Wieczorem wystąpi gwiazda wieczoru – wyjątkowe zjawisko na polskim rynku muzycznym GOLEC uORKIESTRA.  Wierność własnym korzeniom oraz bezkompromisowość w tekstach i muzyce sprawiają, że Golec uOrkiestra jest wciąż jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych zespołów w Polsce.  

Patronat medialny: TVP OPOLE, NTO, RADIO DOXA

WSTĘP NA WSZYSTKIE KONCERTY JEST BEZPŁATNY!!!

Przypominamy, że zagrodzony zostanie parking przy Wyspie Rahdanz’a, w związku z tym prosimy parkować obok Biedronki, przy „Manhatanie”, obok Netto oraz obok Polo, aby uniknąć utrudnień w ruchu drogowym.

 

REGULAMIN TERENU ORAZ IMPREZY MASOWEJ W ZAŁĄCZENIU - PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ!!!

 

Ponadto 21.06.2014 r. godz. 10.00 na Kompleks Boisk Orlik w Ozimku odbędzie się imprezy towarzysząca obchodom Dni Ozimka:Koszykówka uliczna – Streetball

Merci! Votre déclaration a été acceptée. Grâce à vos opinions nous pouvons ameliorer la qualité des informations.

Remplir un formulaire de déclaration.

Prénom:
Contact:
Raison:

Merci! Votre déclaration a été acceptée. Grâce à vos opinions nous pouvons ameliorer la qualité des informations.

Remplir un formulaire de déclaration.

Prénom:
Contact:
Description d'une faute: