Już po targach "W Stronę Słońca" w Opolu18.09.2017

W dniach 26-28.05.2017 r. na opolskim rynku już po raz 17 odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyki „W Stronę Słońca”. Tak jak w poprzednich latach Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego promowała atrakcje turystyczne, wydarzenia kulturalne oraz lokalną kuchnię na stoisku „Opolskiej Wioski Smaków i Tradycji”. Swoją ofertę turystyczną miało okazję również zaprezentować Miasto Nysa.

Podczas 3 dni trwania imprezy stoisko odwiedziło zarówno wielu mieszkańców regionu, jak i przyjezdnych turystów, którzy zainteresowani byli bliższym poznaniem Śląska Opolskiego. Jak co roku, OROT przygotowała ofertę bogatą w ciekawe publikacje. Największym zainteresowaniem cieszyły się wydawnictwa: kulinarne, dla dzieci, z trasami rowerowymi oraz publikacje promujące Górę Św. Anny, okolice Nysy, Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie, czy też spływy kajakowe rzekami: Stobrawa i Mała Panew. Ponadto OROT promowała i udostępniła zwiedzającym  obszerną ofertę obiektów noclegowych znajdujących się na terenie województwa opolskiego.

Odwiedzający stoisko województwa opolskiego mieli możliwość popróbować naszego regionalnego piwa z Browaru Namysłów, który udostępnił trunek do celów degustacyjnych  promując tym samym Śląsk Opolski. 

W trakcie targów swoje oferty zaprezentowali wystawcy z takich krajów jak: Hiszpania, Austria, Czechy, Niemcy, Ukraina, Węgry, Rumunia, Litwa. Miasta partnerskie Opola: Alytus (Litwa), Bruntal (Czechy), Iwano-Frankiwsk (Ukraina), Potsdam (Niemcy), Szekesfehervar (Węgry), Nickenich (Niemcy) i regiony partnerskie Opolszczyzny, a także inni wystawcy z całego kraju.

Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte. Dzięki Państwa opiniom możemy stale podwyższać jakość dostępnych informacji.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Imię:
Kontakt:
Powód:

Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte. Dzięki Państwa uwagom możemy stale podwyższać jakość dostępnych informacji.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Imię:
Kontakt:
Opis błędu: